SUT Spawalnictwo i Urządzenia Techniczne dla Ochrony Środowiska Spółka z o.o.
Home   |   O firmie   |   Oferta   |   Katalog   |   Szkolenia   |   Serwis   |   Certyfikaty   |   Partnerzy   |   Kontakt


SUT Bremen   |   SUT Rostok   |   SUT Emden   |   SUT St. Petersburg   |   SUT Nowosybirsk
SUT Sp. z o.o.
71-703 Szczecin
ul. Blizińskiego 12

tel.: 91 8 148 148
fax: 91 8 148 149
e-mail: biuro@sut.com.pl

Prezes Zarządu
Dyrektor Zarządzający

Olgierd Tomasz Mackiewicz
tel.: +48 91 8 148 148
e-mail: prezes@sut.com.pl
Wice Prezes Zarządu
Dyrektor Techniczny

Andrzej Stanisław Zaborowski
tel.: +48 91 8 148 144
e-mail: andrzej@sut.com.pl
Zastępca Dyrektora ds. Handlowych
Stefan Łowicki
tel.: +48 91 8 148 145
kom.: +48 601 662 519
e-mail: stefan@sut.com.pl
Kierownik Sprzedaży Bezpośredniej
Waldemar Zyta
tel.: +48 91 8 148 147
kom.: +48 601 720 298
e-mail: waldek@sut.com.pl
Kierownik Działu Handlowego
Jakub Kijański
tel.: +48 91 8 148 141
kom.: +48 603 540 660
e-mail: jakub@sut.com.pl
Prymariusz Serwisu
Paweł Władysław Luksemburg
tel.: +48 91 8 148 146
kom.: +48 607 390 118
e-mail: serwis@sut.com.pl
Serwisant
Krzysztof Saczko
tel.: 91 8 148 146
e-mail: serwis@sut.com.pl
Serwisant
Jarosław Izdepski
tel.: 91 8 148 146
e-mail: serwis@sut.com.pl
Serwisant
Piotr Deręgowski
tel.: 91 8 148 148
e-mail: piotr.d@sut.com.pl
Kierownik Działu Szkolenia / HR
Agnieszka Błaszczyk
tel.: +48 91 8 148 154
kom.: +48 506 101 852
e-mail: szkolenia@sut.com.pl
Starszy Specjalista d/s szkoleń
Leszek Ogórkiewicz
tel.: 91 8 148 154
e-mail: szkolenia@sut.com.pl
Szkolenia
Piotr Piast
tel.: 91 8 148 154
e-mail: serwis@sut.com.pl
Producenci: Materiały i akcesoria: Technika: Narzędzia:
- Abicor Binzel - druty do TIG - cięcie CNC - Beta
- Esab - druty do MIG MAG - automatyzacja - Bosch
- ESS - druty rdzeniowe - technika plazmowa - Harris
- Hilbig - elektrody otulone - MIG Puls - Makita
- Hypertherm - druty do spawania pod topnikiem - filtrowentylacja - Metabo
- Kemppi - topniki - wyposażenie specjalne - Perun
- Kjellberg - elektrody wolframowe - MIG, MAG, TIG, MMA, SAW, plazma - Pomet
- Klimawent - podkładki spawalnicze - wypożyczalnia urządzeń spawalniczych  
- Lincoln Electric - sprzęt BHP    
- TEKA - narzędzia elektryczne i pneumatyczne